Gösterilen sonuç sayısı: 4

Yan Menüyü Göster
-18%
Kapat

Stick Tuz 1 Koli (24 Paket)

110,00 90,00 (KDV Dahil)
Restoran ve yemek sektörü içindeyseniz paket servislerinizde hizmet oldukça önemlidir. Firmanıza gelecek olan müşterilerin yanı sıra paket servislerde de sizin için oldukça önemlidir. Göndereceğiniz siparişlerin yanında sadece tuz dahi eksik olsa müşteri memnuniyetiniz düşecektir. Tek kullanımlık küçük paketlerdeki Stick Tuz 1 Koli(24 Paket) ile firmanızın reklamını ve tanıtımını yaparken, diğer yandan da müşterinize hijyen çerçevesinde bir hizmet sunabilirsiniz.
-15%
Kapat

Stick Tuz 1 Paket

5,90 5,00 (KDV Dahil)
Stick Tuz 1 Paket, el değmeden üretilmekte ve sağlık bakanlığının onayı ile dolumu gerçekleştirilmektedir. Tuz kalitesi birinci sınıf olup, tuzun kalitesini düşürecek her hangi bir karışım ilave edilmemiştir. Yiyeceklerin lezzetini arttıran ürün sofralarda sıklıkla tercih edilmektedir.
-15%
Kapat

Tek Kullanımlık 0.5 Gr Karabiber(1000 Adet)

59,00 50,00 (KDV Dahil)
Sofraların olmazsa olmazlarından biri olan Tek Kullanımlık 0.5 Gr Karabiber, neredeyse tüm restoranlarda müşterilere yemek yanında verilmektedir. Karabiber ve tuz gibi baharat kullanımında müşteriler tek kullanımlık ürünleri daha fazla tercih etmektedir. Bunun en önemli nedeni ise hijyen ve ürüne olan güvendir.